Ako prehľadávať dokumentový archív

V tejto časti si popíšeme spôsob, ako prehľadávať dokumentový archív v systéme Request Management Portal.  Video návod je dostupný na YouTube kanály Ako prehľadávať dokumentový  archív.

Po prihlásení sa do aplikácie sa zobrazí hlavná stránka. Pre dokumentové requesty ako zmluva, dodatok, smernica, dohoda a podobne budeme využívať žltú sekciu.

Žltá sekcia pozostáva z troch častí.

Tretia časť zobrazuje requesty, ktoré už boli spracované, teda schválené alebo zamietnuté. Zároveň tretia časť slúži ako archív dokumentov.

V treťom okne klikneme na odkaz „Zoznam requestov“.

Zobrazí sa stránka so zoznamom dokumentov na ktoré ma daný užívateľ práva.

V hornej časti prehľadu sa nachádza vyhľadávanie. Zadaním hľadaného textu, systém zobrazí všetky záznamy vyhovujúce vyhľadávanej podmienke. Vyhľadávať môžeme podľa:

1.     typu requestu

2.     partnera

3.     čísla dokumentu

4.     podľa dátumov

5.     čiastky

6.     oddelenia

7.     stavu requestu

Ak si v zozname nájdeme požadovaný dokument, môžeme si kliknutím na tlačidlo „Detail“, aby sa nám zobrazili detailné informácia o danom dokumente.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom dokumente.

V spodnej časti nájdeme priloženú zmluvu, ktorú si môžeme otvoriť, informácie o súvisiacich requestoch teda o dodatkoch a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.

Kliknutím na tlačidlo „Detail“ sa zobrazia detailné informácia o danom dodatku k zmluve.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom dodatku. Zároveň vidíme, že tento dodatok k zmluve je prepojený so zmluvou.

V spodnej časti nájdeme priložený dodatok k zmluve, ktorý si môžeme otvoriť a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.